• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Цемент (матеріал) тампонажний

Оголошено тендер

100 320.00 UAH
Номер: ec8e0c53bdfa4f2cb7611c8eb80c1e39
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-18-011778-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 100 320.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Цемент (матеріал) тампонажний
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (у.о. Смагула Р.М.)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування: 18.08.2026 15:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума100 320.00 UAH