-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Навчальні роботи в асортименті
Оголошено тендер
608 880.00
UAH
Номер:
24247276b1ad4cc38e0e5e7dfdd57f54
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-18-011355-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04544501
-
Адреса:
50086, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ДНІПРОВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04544501
-
Адреса:
50086, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ДНІПРОВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
608 880.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Навчальні роботи в асортименті
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
18.08.2026 15:03
Донорська програма:
Програма ЄС (Ukraine Facility)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Навчальні роботи
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Навчальні роботи
Кількість
8 комплект
Період постачання
(не задано)
Навчальні роботи
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Навчальні роботи
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписТПКВКМБ 0611183 співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікаціяКривий Ріг
Сума121 776.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписТПКВКМБ 0611184 виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяКривий Ріг
Сума487 104.00 UAH