• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Рекламні та маркетингові послуги (Інформаційні послуги (виготовлення інформаційної продукції в рамках проведення інформаційно-комунікаційної кампанії щодо важливих питань діяльності інститутів громадянського суспільства)

Оголошено тендер

338 280.00 UAH
Номер: 49bfd638e3894f4bb4611327ed62b507
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-18-009181-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Очікувана вартість: 338 280.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Рекламні та маркетингові послуги (Інформаційні послуги (виготовлення інформаційної продукції в рамках проведення інформаційно-комунікаційної кампанії щодо важливих питань діяльності інститутів громадянського суспільства)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 18.08.2026 14:07

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0180 - Інша діяльність у сфері державного управління
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума338 280.00 UAH