• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Код ДК 021:2015 - 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Виконання проєктно-кошторисних робіт «Капітальний ремонт будівлі підстанції «Лікарняна» АТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» (Оріхівське шосе, буд.7-Б, м.Запоріжжя) в частині улаштування антидронового захисту»)

Оголошено тендер

59 999.22 UAH
Номер: 4095429e39414639bad30655c142ea0f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-18-009109-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»
Очікувана вартість: 59 999.22 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015 - 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Виконання проєктно-кошторисних робіт «Капітальний ремонт будівлі підстанції «Лікарняна» АТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» (Оріхівське шосе, буд.7-Б, м.Запоріжжя) в частині улаштування антидронового захисту»)
Примітки: Закупівля здійснюється шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 15 пункту 13 Особливостей
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
Дата опублікування: 18.08.2026 14:05

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти підприємства
Сума59 999.22 UAH