• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Насос шестеренний

Оголошено тендер

4 170.00 UAH
Номер: 95ab5193b1b14d53bcc5c1592e1005ce
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-18-008628-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 4 170.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Насос шестеренний
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу відповідно до підпункту 6 пункту 13 постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 у.о. Ковальчук Д.О.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Дата опублікування: 18.08.2026 13:48
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума4 170.00 UAH