• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Гак експлуатаційний

Оголошено тендер

1 147 199.98 UAH
Номер: f3ece63452d140f9b16ce399766f1d76
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-18-008369-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 1 147 199.98 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Гак експлуатаційний
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу відповідно до п.п.6 п.13 постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа: Стаценко С.М.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 43130000-3 Бурове обладнання
Дата опублікування: 18.08.2026 13:40
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума1 147 199.98 UAH