-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизель-генератора) до мереж електропостачання в Дроздівській гімназії-початковій школі Білоцерківської міської ради Київської області за адресою: Київська область, с. Дрозди, вул. Шкільна, 1-А
Оголошено тендер
387 050.00
UAH
Номер:
d0e39e9c1d9b4cbab0aa14f0e32996b4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-18-003948-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143809
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, Біла Церква, Шевченка, 122
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143809
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, Біла Церква, Шевченка, 122
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
387 050.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизель-генератора) до мереж електропостачання в Дроздівській гімназії-початковій школі Білоцерківської міської ради Київської області за адресою: Київська область, с. Дрозди, вул. Шкільна, 1-А
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
18.08.2026 10:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиївська
Сума387 050.00 UAH