-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук; 30210000-4: «Машини для обробки даних (апаратна частина)» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено тендер
54 552.00
UAH
Номер:
2910708a12bd4c208d7e5dc0e0899c25
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-18-003425-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321742
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321742
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
54 552.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ноутбук; 30210000-4: «Машини для обробки даних (апаратна частина)» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
18.08.2026 10:42
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ноутбук
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума54 552.00 UAH