• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Код ДК 021:2015 - 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи (Послуги з влаштування інженерного захисту (антидронова сітка) над територією будівлі № 10_010120N)

Оголошено тендер

440 749.80 UAH
Номер: 3641dc377eb34f01bc49067220d9c634
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-18-001820-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»
Очікувана вартість: 440 749.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015 - 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи (Послуги з влаштування інженерного захисту (антидронова сітка) над територією будівлі № 10_010120N)
Примітки: Закупівля здійснюється шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 15 пункту 13 Особливостей
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи
Дата опублікування: 18.08.2026 09:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти підприємства
Сума440 749.80 UAH