-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки (Сітка маскувальна антидронова)
Оголошено тендер
348 000.00
UAH
Номер:
2c8c98ad1ab04935a50597831a11b3c6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-18-001739-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130926
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, ВУЛИЦЯ СТАЛЕВАРІВ, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130926
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, ВУЛИЦЯ СТАЛЕВАРІВ, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
348 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 – 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки (Сітка маскувальна антидронова)
Примітки:
Закупівля здійснюється шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 15 пункту 13 Особливостей
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки
Дата опублікування:
18.08.2026 09:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти підприємства
Сума348 000.00 UAH