-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування та ремонт дорожньо-будівельної техніки марки JCB
Оголошено тендер
3 561 000.00
UAH
Номер:
01bd7abed36f47988ce09b97969c696c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-17-014642-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, Кловський узвіз, будинок, 9/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, Кловський узвіз, будинок, 9/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
3 561 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Технічне обслуговування та ремонт дорожньо-будівельної техніки марки JCB
Примітки:
Додано до плану п.10 постанови КМУ 1178 від 12.10.2022
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування:
17.08.2026 17:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 561 000.00 UAH