-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Роботи з авторського нагляду за об’єктом: «Реконструкція системи водопідготовки по котельні вул. Професора Анатолія Бойка,4, м.Запоріжжя» код ДК 021:2015 45220000-5 інженерні та будівельні роботи
Оголошено тендер
27 768.00
UAH
Номер:
418180dc0d0a4c3cb77f9a4e6cee5314
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-17-014188-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вулиця Героїв полку «Азов», будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вулиця Героїв полку «Азов», будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
27 768.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Роботи з авторського нагляду за об’єктом: «Реконструкція системи водопідготовки по котельні вул. Професора Анатолія Бойка,4, м.Запоріжжя» код ДК 021:2015 45220000-5 інженерні та будівельні роботи
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів відповідно до пункту 11 Особливостей.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45220000-5 Інженерні та будівельні роботи
Дата опублікування:
17.08.2026 16:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 628.00 UAH
ДжерелоІнше
ОписКошти донора (Дитячий фонд Організації Об’єднаних Націй "ЮНІСЕФ")
Сума23 140.00 UAH