• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з підвищення кваліфікації спеціалістів ДП «Одесастандартметрологія» Миколаївська філія за напрямками «Організація та проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки за категоріями та видами вимірювань» та «Організація та проведення калібрування засобів вимірювальної техніки за видами вимірювань»

Оголошено тендер

220 000.00 UAH
Номер: 8cff805c44ff4dcfb3c3e4cbb0086f75
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-17-013348-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДП Одеський центр стандартизації, метрології та сертифікації
Замовник: ДП Одеський центр стандартизації, метрології та сертифікації
Очікувана вартість: 220 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з підвищення кваліфікації спеціалістів ДП «Одесастандартметрологія» Миколаївська філія за напрямками «Організація та проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки за категоріями та видами вимірювань» та «Організація та проведення калібрування засобів вимірювальної техніки за видами вимірювань»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації
Дата опублікування: 17.08.2026 16:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписПослуги з підвищення кваліфікації спеціалістів ДП «Одесастандартметрологія» Миколаївська філія за напрямками «Організація та проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки за категоріями та видами вимірювань» та «Організація та проведення калібрування засобів вимірювальної техніки за видами вимірювань»
Сума220 000.00 UAH