-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«ДК 021:2015 код: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби . Труби попередньоізольовані та супутні вироби»
Оголошено тендер
5 106 131.86
UAH
Номер:
3493002ae37c403f8b4e06e758ab346d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-17-011391-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36588183
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, місто Кам'янець-Подільський, ВУЛ.ЯРОСЛАВА МУДРОГО, будинок 123
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36588183
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, місто Кам'янець-Подільський, ВУЛ.ЯРОСЛАВА МУДРОГО, будинок 123
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
5 106 131.86 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«ДК 021:2015 код: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби . Труби попередньоізольовані та супутні вироби»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Дата опублікування:
17.08.2026 15:17
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Труба СТ/ПЕ 133/225 мм 500 м
Кількість
500 метр
Період постачання
(не задано)
Труба СТ/ПЕ 219/315мм 257 м
Кількість
257 метр
Період постачання
(не задано)
Колiно 90 СТ/ПЕ 133/225мм 4 шт
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Колiно 90 СТ/ПЕ 219/315 мм 4 шт
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Опора нерух. СТ/ПЕ 133/225 мм 2 шт
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Опора нерух. СТ/ПЕ 219/315 мм 2 шт
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Компенсатор сильфонний "вільний" СТ/ПЕ 133/225мм 2 шт
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Компенсатор сильфонний "вільний" СТ/ПЕ 219/315мм 2 шт
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Рукав кінцевий 133/225мм 4 компл.
Кількість
4 комплект
Період постачання
(не задано)
Рукав кінцевий 219/315мм 14 компл.
Кількість
14 комплект
Період постачання
(не задано)
Рукав кінцевий 325/450мм 2 компл.
Кількість
2 комплект
Період постачання
(не задано)
Кільце ущільнююче 315мм 28 шт
Кількість
28 штука
Період постачання
(не задано)
Кільце ущільнююче 450мм 2 шт
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Комплект ізоляції стиків термоусадковий 133/225мм 50 компл.
Кількість
50 комплект
Період постачання
(не задано)
Комплект ізоляції стиків термоусадковий 219/315мм 37 компл.
Кількість
37 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума5 106 131.86 UAH