• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизель-генератора) до мереж електропостачання в Білоцерківській гімназії слов’янських мов-початковій школі № 1 Білоцерківської міської ради Київської області за адресою: Київська область, м. Біла Церква, вул. Праведників світу, 28

Оголошено тендер

361 345.00 UAH
Номер: 1e450d69e2f44f92992c0134264591ce
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-17-010929-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
Замовник: Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
Очікувана вартість: 361 345.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизель-генератора) до мереж електропостачання в Білоцерківській гімназії слов’янських мов-початковій школі № 1 Білоцерківської міської ради Київської області за адресою: Київська область, м. Біла Церква, вул. Праведників світу, 28
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 17.08.2026 15:04

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиївська
Сума361 345.00 UAH