-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Продукти харчування та сушені продукти різні
Оголошено тендер
397 609.20
UAH
Номер:
586f4bb1d2a44313a69053beec441297
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-17-007282-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національна академія внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08751177
-
Адреса:
03035, Україна, м. Київ, м. Київ, пл. Солом'янська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національна академія внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08751177
-
Адреса:
03035, Україна, м. Київ, м. Київ, пл. Солом'янська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
397 609.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Продукти харчування та сушені продукти різні
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
17.08.2026 13:09
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ванілін.
Кількість
2 кілограм
Період постачання
(не задано)
Глазур кондитерська чорна (диски).
Кількість
225 кілограм
Період постачання
(не задано)
Горіх фундук
Кількість
20 кілограм
Період постачання
(не задано)
Карамель Пуратос або еквівалент
Кількість
26 кілограм
Період постачання
(не задано)
Клейковина
Кількість
20 кілограм
Період постачання
(не задано)
Крем заварний Фортуна (або еквівалент)
Кількість
120 кілограм
Період постачання
(не задано)
Крем кондитерський з масовою часткою жиру 26%
Кількість
288 кілограм
Період постачання
(не задано)
Наповнювач харчовий Вишневий 80%.
Кількість
48 кілограм
Період постачання
(не задано)
Паста шоколадна з фундуком.
Кількість
104 кілограм
Період постачання
(не задано)
Спрінгель холодний.
Кількість
24 кілограм
Період постачання
(не задано)
Цукрова пудра.
Кількість
160 кілограм
Період постачання
(не задано)
Шоколад чорний
Кількість
10 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума397 609.20 UAH