• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Продукти харчування та сушені продукти різні

Оголошено тендер

331 341.00 UAH
Номер: 694b3711cf114292a5a1c113ae8b2220
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-17-006599-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національна академія внутрішніх справ
Замовник: Національна академія внутрішніх справ
Очікувана вартість: 331 341.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Продукти харчування та сушені продукти різні
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 17.08.2026 12:38

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Ванілін.
Код ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні
Кількість 2 кілограм
Період постачання (не задано)
Глазур кондитерська чорна (диски).
Код ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні
Кількість 225 кілограм
Період постачання (не задано)
Горіх фундук
Код ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні
Кількість 20 кілограм
Період постачання (не задано)
Карамель Пуратос або еквівалент
Код ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні
Кількість 26 кілограм
Період постачання (не задано)
Клейковина
Код ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні
Кількість 20 кілограм
Період постачання (не задано)
Крем заварний Фортуна (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні
Кількість 120 кілограм
Період постачання (не задано)
Крем кондитерський з масовою часткою жиру 26%
Код ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні
Кількість 288 кілограм
Період постачання (не задано)
Наповнювач харчовий Вишневий 80%.
Код ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні
Кількість 48 кілограм
Період постачання (не задано)
Паста шоколадна з фундуком.
Код ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні
Кількість 104 кілограм
Період постачання (не задано)
Спрінгель холодний.
Код ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні
Кількість 24 кілограм
Період постачання (не задано)
Цукрова пудра.
Код ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні
Кількість 160 кілограм
Період постачання (не задано)
Шоколад чорний
Код ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні
Кількість 10 кілограм
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума331 341.00 UAH