-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги гарячого харчування учнів 1-11 класів
Оголошено тендер
2 721 298.00
UAH
Номер:
43f2f93580064161b683f8d106b1fd96
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-14-012394-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №6 м.Гайсин Гайсинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26234267
-
Адреса:
23700, Україна, Вінницька область, місто Гайсин, вулиця Соборна ,99
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №6 м.Гайсин Гайсинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26234267
-
Адреса:
23700, Україна, Вінницька область, місто Гайсин, вулиця Соборна ,99
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 721 298.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги гарячого харчування учнів 1-11 класів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
14.08.2026 16:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяГайсин
Сума220 000.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2211360 - Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума2 501 298.00 UAH