• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування

Оголошено тендер

427 723.77 UAH
Номер: cc058cd31cd2486a8ba9d4e1e5337d3a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-14-012388-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДП Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Замовник: ДП Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Очікувана вартість: 427 723.77 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 14.08.2026 16:11

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201280 - Підготовка кадрів Київським національним університетом імені Тараса Шевченка
Сума427 723.77 UAH