-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 45440000-3 Фарбування та скління (Поточний ремонт з наклеювання захисної (броньованої) плівки на вікна в будівлі ЗМЕМ АТ «Запоріжжяобленерго» інв.№ 30_000047N)
Оголошено тендер
486 963.60
UAH
Номер:
56507f1b15a9472198b5758f7e4aeea6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-14-011698-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130926
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, ВУЛИЦЯ СТАЛЕВАРІВ, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130926
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, ВУЛИЦЯ СТАЛЕВАРІВ, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
486 963.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 - 45440000-3 Фарбування та скління (Поточний ремонт з наклеювання захисної (броньованої) плівки на вікна в будівлі ЗМЕМ АТ «Запоріжжяобленерго» інв.№ 30_000047N)
Примітки:
Закупівля здійснюється шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 15 пункту 13 Особливостей
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та скління
Дата опублікування:
14.08.2026 15:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти підприємства
Сума486 963.60 UAH