-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пocлyгa з ycyнeння aвaрiй в житлoвoмy фoндi (пoтoчний рeмoнт пoкрiвлi y житлoвoмy бyдинкy, рoзтaшoвaнoмy зa aдрeсoю: м. Днiпрo, вyл. Кaвaлeрiйськa, бyд. 9)
Оголошено тендер
333 000.00
UAH
Номер:
7c7c42b0ef2044ccbf14a321690b6d53
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-14-011263-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44124263
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, пр. Яворницького Дмитра, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44124263
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, пр. Яворницького Дмитра, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
333 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пocлyгa з ycyнeння aвaрiй в житлoвoмy фoндi (пoтoчний рeмoнт пoкрiвлi y житлoвoмy бyдинкy, рoзтaшoвaнoмy зa aдрeсoю: м. Днiпрo, вyл. Кaвaлeрiйськa, бyд. 9)
Примітки:
н
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
14.08.2026 15:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описміський бюджет
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6011 - Експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума333 000.00 UAH