-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Санітарні керамічні вироби та комплектуючі до них
Оголошено тендер
156 478.69
UAH
Номер:
ce26cdaebe9b4c659c9a20d2ea791b31
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-14-008660-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головний логістичний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 1575)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373294
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головний логістичний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 1575)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373294
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
156 478.69 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Санітарні керамічні вироби та комплектуючі до них
Примітки:
Закупівля проводиться відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами) та з урахуванням Постанови КМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
14.08.2026 14:08
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Унітаз-компакт
Кількість
15 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Умивальник 60 см прямокутний
Кількість
17 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Умивальник прямокутний 120 см
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Умивальник 55 см
Кількість
3 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Інсталяційний модуль для унітазів
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Прокладка звукоізолююча для підвісного унітазу
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума156 478.69 UAH