• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний (аварійний) ремонт підвального приміщення будівлі Запорізького багатопрофільного ліцею №99 Запорізької міської ради, розташованої за адресою: м.Запоріжжя, вул. Героїв 93-ї бригади, 13А

Оголошено тендер

16 318 092.38 UAH
Номер: 56ed02aa3d314f8dbf19a178d812006f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-14-009224-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Департамент освіти і науки Запорізької міської ради
Замовник: Департамент освіти і науки Запорізької міської ради
Очікувана вартість: 16 318 092.38 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний (аварійний) ремонт підвального приміщення будівлі Запорізького багатопрофільного ліцею №99 Запорізької міської ради, розташованої за адресою: м.Запоріжжя, вул. Героїв 93-ї бригади, 13А
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 14.08.2026 14:26

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗапорізька
Сума16 318 092.38 UAH