• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги з проведення технічного обслуговування та ремонту автомобілів TOYOTA для Управління Транспорту АТ «Укрнафта»

Оголошено тендер

683 352.84 UAH
Номер: 8fd01e4da63e4a9c9fe3cf7a9e223246
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-14-008249-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 683 352.84 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з проведення технічного обслуговування та ремонту автомобілів TOYOTA для Управління Транспорту АТ «Укрнафта»
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товарів відповідно до п.п.6 п.13 постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 Уповноважена особа: Сорока С.Л.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування: 14.08.2026 13:53
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума683 352.84 UAH