-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги (послуги з організації харчування учнів), код ДК 021:2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги
Оголошено тендер
849 541.93
UAH
Номер:
e051c419640a4cf5b25dad0b080f4198
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-14-007860-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад освіти "Криворізька спеціальна школа "Сузір'я" Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20201870
-
Адреса:
50031, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Е. Фукса, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад освіти "Криворізька спеціальна школа "Сузір'я" Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20201870
-
Адреса:
50031, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Е. Фукса, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
849 541.93 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кейтерингові послуги (послуги з організації харчування учнів), код ДК 021:2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги
Примітки:
Відповідно до пп. «г» п.197.1.7 ст.197 Податкового кодексу України та постанови КМУ №116 від 02.02.2011р. «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість».
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
14.08.2026 13:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяКривий Ріг
Сума170 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1700 - Виконання заходів за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на покращення якості гарячого харчування та фінансування харчування учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяКривий Ріг
Сума30 500.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1022 - Надання загальної середньої освіти спеціальними закладами загальної середньої освіти для осіб з особливими освітніми потребами, зумовленими порушеннями інтелектуального розвитку, фізичними та/або сенсорними порушеннями, за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКривий Ріг
Сума649 041.93 UAH