-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Провід контактний МФ-85, МФ-100 для ремонту та обслуговування контактної мережі трамваїв та тролейбусів
Оголошено тендер
4 301 145.00
UAH
Номер:
66a008f6a7f24087af2e8213b1aea024
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-14-007041-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327925
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, Хмельницьке шосе, буд. 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327925
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, Хмельницьке шосе, буд. 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
4 301 145.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Провід контактний МФ-85, МФ-100 для ремонту та обслуговування контактної мережі трамваїв та тролейбусів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дроту
Дата опублікування:
14.08.2026 13:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 301 145.00 UAH