-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Господарські перевезення для потреб ВП «Шахта» «Степова» ДП «Львіввугілля»
Оголошено тендер
646 014.72
UAH
Номер:
0ebfc57f5bdf43afa0d699e5643f6aff
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-14-007141-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державне підприємство "Львіввугілля"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32323256
-
Адреса:
80001, Україна, Львівська область, Сокаль, вул.Б.Хмельницького, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Державне підприємство "Львіввугілля"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32323256
-
Контактна особа:
Моденко Андрій Анатолійович 380672150077 Modenko.A@ukr.net
-
Адреса:
80001, Україна, Львівська область, Сокаль, вул.Б.Хмельницького, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
646 014.72 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Господарські перевезення для потреб ВП «Шахта» «Степова» ДП «Львіввугілля»
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» та «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету міністрів України від 12.10.2022 №1178 (зі змінами).
Для створення рівного конкурентного середовища в оголошенні про проведення процедури закупівлі очікувана вартість зазначається без ПДВ, учасник повинен вказати ціну пропозиції без ПДВ. Включення чи не включення ПДВ до ціни договору, що укладатиметься з переможцем, визначатиметься згідно з діючим податковим законодавством.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
Дата опублікування:
14.08.2026 13:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Господарські перевезення на ВП «Шахта» «Степова» - згідно заявки відокремленого підрозділу.
Кількість
832 година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписГосподарські перевезення для потреб ВП «Шахта» «Степова» ДП «Львіввугілля». Джерело фінансування - кошти підприємства.
Сума646 014.72 UAH