-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія (Код згідно ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія)
Оголошено тендер
4 510 000.00
UAH
Номер:
08c258220fea48deb4768554a51bb956
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-13-013413-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26302945
-
Адреса:
65005, Україна, Одеська область, Одеса, вулиця Дмитра Іванова, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26302945
-
Адреса:
65005, Україна, Одеська область, Одеса, вулиця Дмитра Іванова, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 510 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія (Код згідно ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
13.08.2026 16:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0501020 - Забезпечення здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами та функціонування органів і установ системи правосуддя
Сума4 510 000.00 UAH