• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

33690000-3 Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви)

Оголошено тендер

416 057.73 UAH
Номер: 1e9932da9e5642e5b7c7f6758e5c7521
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-13-012611-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 18" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 18" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Очікувана вартість: 416 057.73 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 33690000-3 Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви)
Примітки: EasyLyte Na+ Electrode Na+ електрод EasyLyte ( НК 031:2024 W0101070107 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO (НАТРІЙ – ЕЛЕКТРОДИ); EasyLyte K+ Electrode K+ електрод EasyLyte (НК 031:2024 W0101070106 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO (КАЛІЙ – ЕЛЕКТРОДИ);EasyLyte Ca++ Electrode Ca++ електрод EasyLyte (НК 031:2024 W0101070102 – МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO (КАЛЬЦІЙ – ЕЛЕКТРОДИ);EasyLyte pH Electrode pH електрод EasyLyte (НК 031:2024W0101070199 - МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO (ЕЛЕКТРОДИ З ЕЛЕКТРОЛІТАМИ – ІНШЕ);EasyLyte Disposable Reference Electrode Запасний референсний електрод EasyLyte (НК 031:2024 W0101070301- МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO (РЕФЕРЕНТНІ ЕЛЕКТРОДИ); EasyLyte Calcium Solutions Pack (800 ml) Блок розчинів для EasyLyte Calcium 800 mL (мл) (НК 031:2024 W01010399- МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO (ЕЛЕКТРОЛІТИ – ІНШЕ); EasyLyte Calcium Daily Rinse/Cleaning Solution Kit Набір розчинів для щоденної промивки /очистки EasyLyte Calcium (НК 031:2024W0201040285- МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO (КРОВІ / ЕЛЕКТРОЛІТІВ – ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ);EasyLyte Sample Detector Детектор зразків EasyLyte (НК 031:2024 W0201040285- МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO (КРОВІ / ЕЛЕКТРОЛІТІВ – ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ);EasyLyte Sample Probe Зонд зразків EasyLyte (НК 031:2024 W0201040285- МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO (КРОВІ / ЕЛЕКТРОЛІТІВ – ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ) ; EasyLyte Solutions Valve Клапан розчинів EasyLyte (НК 031:2024 W0201040285- МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO (КРОВІ / ЕЛЕКТРОЛІТІВ – ВИТРАТН МАТЕРІАЛИ); Printer paper Папір для принтера (НК 031:2024 W0201040285- МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO (КРОВІ / ЕЛЕКТРОЛІТІВ – ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ); EasyQC Bi-Level Quality Control Kit EasyQC Дворівневий нaбіp для контролю якості (НК 031:2024 W0101050204- МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO (КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ЕЛЕКТРОЛІТІВ); EasyLyte Calсium Tubing Kit Haбip трубок EasyLyte Calсium (W0201040285- МЕДИЧНІ ВИРОБИ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ IN VITRO (КРОВІ / ЕЛЕКТРОЛІТІВ – ВИТРАТН МАТЕРІАЛИ).
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Дата опублікування: 13.08.2026 15:44

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
EasyLyte Na+ Electrode Na+ електрод EasyLyte
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 2 штука
Період постачання (не задано)
EasyLyte K+ Electrode K+ електрод EasyLyte
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 2 штука
Період постачання (не задано)
EasyLyte Ca++ Electrode Ca++ електрод EasyLyte
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 2 штука
Період постачання (не задано)
EasyLyte pH Electrode pH електрод EasyLyte
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 2 штука
Період постачання (не задано)
EasyLyte Disposable Reference Electrode Запасний референсний електрод EasyLyte
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 2 штука
Період постачання (не задано)
EasyLyte Calcium Solutions Pack (800 ml) Блок розчинів для EasyLyte Calcium 800 mL (мл)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 12 штука
Період постачання (не задано)
EasyLyte Calcium Daily Rinse/Cleaning Solution Kit Набір розчинів для щоденної промивки /очистки EasyLyte Calcium
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 4 комплект
Період постачання (не задано)
EasyLyte Sample Detector Детектор зразків EasyLyte
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
EasyLyte Sample Probe Зонд зразків EasyLyte
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
EasyLyte Solutions Valve Клапан розчинів EasyLyte
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Printer paper Папір для принтера
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 5 комплект
Період постачання (не задано)
EasyQC Bi-Level Quality Control Kit EasyQC Дворівневий нaбіp для контролю якості
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 4 комплект
Період постачання (не задано)
EasyLyte Calсium Tubing Kit Haбip трубок EasyLyte Calсium
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 2 комплект
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти від господарської діяльності підприємства
Сума416 057.73 UAH