-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги провайдерів
Оголошено тендер
6 750.00
UAH
Номер:
ce38f51ce6bf4a7b8de15b8c282f92f3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-13-011877-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДУ"Закарпатський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38475462
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, Ужгород, вулиця Собранецька ,96
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДУ"Закарпатський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38475462
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, Ужгород, вулиця Собранецька ,96
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
6 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги провайдерів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
13.08.2026 15:23
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги провайдерів
Кількість
3 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301040 - Громадське здоров'я та заходи боротьби з епідеміями
Сума6 750.00 UAH