-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень будівлі терапевтичного відділення КП «Козятинська ЦРЛ» за адресою: м. Козятин, вул. Винниченка, 9 (II поверх за експлікацією внутрішніх площ до плану будівлі літера «Г», частина приміщень N: 66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,77,83,84,85,86,87,88)
Оголошено тендер
5 261 466.00
UAH
Номер:
f93f9b73fbfa4817aaad1fd79cd002dc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-13-010871-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОЗЯТИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" КОЗЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35814729
-
Адреса:
22100, Україна, Вінницька область, місто Козятин, вул.Винниченка будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОЗЯТИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" КОЗЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35814729
-
Адреса:
22100, Україна, Вінницька область, місто Козятин, вул.Винниченка будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 261 466.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт приміщень будівлі терапевтичного відділення КП «Козятинська ЦРЛ» за адресою: м. Козятин, вул. Винниченка, 9 (II поверх за експлікацією внутрішніх площ до плану будівлі літера «Г», частина приміщень N: 66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,77,83,84,85,86,87,88)
Примітки:
Категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»; вид закупівлі – процедура закупівлі (відкриті торги, з урахуванням особливостей, передбачених постановою КМУ від 12.10.2022р. №1178); Очікувана вартість предмета закупівлі зазначена з урахуванням податку на додану вартість, оскільки операція з виконання робіт згідно даного предмета закупівлі підлягає оподаткуванню податком на додану вартість відповідно до законодавства
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
13.08.2026 14:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяКозятин
Сума5 261 466.00 UAH