-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кам’яне вугілля марки ДГ 13-100
Оголошено тендер
284 000.00
UAH
Номер:
99ff16ea2f534578acdcece215e18d5b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-13-009693-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний Заклад "Безіменська гімназія Махнівської сільської ради Хмільницького району Вінницької області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35469482
-
Адреса:
22114, Україна, Вінницька область, село Безіменне, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний Заклад "Безіменська гімназія Махнівської сільської ради Хмільницького району Вінницької області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35469482
-
Адреса:
22114, Україна, Вінницька область, село Безіменне, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
284 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кам’яне вугілля марки ДГ 13-100
Примітки:
Процедура закупівлі – відкриті торги, з урахуванням особливостей
здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України
“Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування (далі - особливості), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 з урахуванням змін
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
13.08.2026 14:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБезіменне
Сума284 000.00 UAH