-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Плита залізобетонна
Оголошено тендер
61 200.00
UAH
Номер:
aa2c495779244442b0812cfac84a4d0a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-13-010042-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Міськводоканал" Сумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03352455
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, м. Суми, Білопільський шлях, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Міськводоканал" Сумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03352455
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, м. Суми, Білопільський шлях, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
61 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Плита залізобетонна
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування:
13.08.2026 14:31
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
З метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану Замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підпункту 4 пункту 13 Особливостей: придбання Замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару в разі, коли існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання Замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена Замовником, і укладення договору.
-
Дата публікації:
13.08.2026 14:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума61 200.00 UAH