-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з підготовки до повірки та повірки засобів вимірювальної техніки котелень, ЦТП та КГУ ТОВ «РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО»
Оголошено тендер
237 250.00
UAH
Номер:
64484fd6fc3f4ed6a73fe7857633c97e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-13-007851-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ТОВ "Рівнетеплоенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36598008
-
Адреса:
33019, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Данила Галицького, б. 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ТОВ "Рівнетеплоенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36598008
-
Адреса:
33019, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Данила Галицького, б. 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
237 250.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з підготовки до повірки та повірки засобів вимірювальної техніки котелень, ЦТП та КГУ ТОВ «РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО»
Примітки:
Зміни до річного плану 2026 (відповідний код – 50411000-9) Згідно п.п.6 пункту 13 Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями. Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-05-011113-a
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Дата опублікування:
13.08.2026 13:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума237 250.00 UAH