-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Благоустрій скверу для короткочасного відпочинку «Пам`яті» за адресою: Харківська обл., Харківський район, м. Дергачі, вул. Європейська (капітальний ремонт)
Оголошено тендер
5 940 171.60
UAH
Номер:
e4d494ffc7c24ca099739a57cd8b2dbb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-13-004667-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Дергачівська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04059496
-
Адреса:
62303, Україна, Харківська область, м. Дергачі, площа Перемоги, будинок 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Дергачівська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04059496
-
Адреса:
62303, Україна, Харківська область, м. Дергачі, площа Перемоги, будинок 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
5 940 171.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Благоустрій скверу для короткочасного відпочинку «Пам`яті» за адресою: Харківська обл., Харківський район, м. Дергачі, вул. Європейська (капітальний ремонт)
Примітки:
Згідно наявної потреби у закупівлі на 2026 рік. Джерело фінансування закупівлі – місцевий бюджет. Місцезнаходження замовника - Україна, 62303, Харківська область, Харківський район, м. Дергачі, площа Перемоги, будинок 5. Категорії замовника - органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі - процедура закупівлі (відкриті торги, з урахуванням Особливостей). Очікувана вартість - з ПДВ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
13.08.2026 11:17
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Необхідність закупівлі безпосередньо пов’язана з урахуванням технічного стану об’єкта.
-
Дата публікації:
13.08.2026 11:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяДергачі
Сума5 940 171.60 UAH