-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби різні (Реактиви до аналізатора газів OPTI CCA TS2 (закрита система))
Оголошено тендер
57 000.00
UAH
Номер:
2cae6a1b25e74d8aafce61f14e74fa35
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-13-004236-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня" Миколаївської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007070
-
Адреса:
54018, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Миколаївська, буд. 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня" Миколаївської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007070
-
Адреса:
54018, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Миколаївська, буд. 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
57 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лікарські засоби різні (Реактиви до аналізатора газів OPTI CCA TS2 (закрита система))
Примітки:
33696500-0 Лабораторні реактиви
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
13.08.2026 11:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума57 000.00 UAH