• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Організація комплексних послуг по розробці, збору необхідних документів для проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) на всіх етапах до кінцевого результату, розміщення в Єдиному реєстрі оцінки впливу на довкілля Висновку з ОВД та Звіту з громадських обговорень по Бориспільському надлісництву

Запланований

984 000.00 UAH
Номер: 00a71072dbc4442594248bd887a663f1
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-13-002808-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 984 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Організація комплексних послуг по розробці, збору необхідних документів для проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) на всіх етапах до кінцевого результату, розміщення в Єдиному реєстрі оцінки впливу на довкілля Висновку з ОВД та Звіту з громадських обговорень по Бориспільському надлісництву
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 90710000-7 Екологічний менеджмент
Дата опублікування: 13.08.2026 10:24

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума984 000.00 UAH