• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ренгено-фазовий аналізатор

Оголошено тендер

6 900 000.00 UAH
Номер: b7e91486619041758771d268559d7bce
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-13-000380-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
Замовник: УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
Очікувана вартість: 6 900 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ренгено-фазовий аналізатор
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 13.08.2026 08:29

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума6 900 000.00 UAH