-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
«Капітальний ремонт підвального приміщення будівлі Запорізької гімназії № 111 Запорізької міської ради, з метою використання як укриття закладу освіти, розташованого за адресою: м. Запоріжжя, вул. Центральна, 8а». Коригування 2. Відповідно до настанови з визначення вартості будівництва № 281 від 01.11.2021
Оголошено тендер
2 751 619.57
UAH
Номер:
a5eea66c8c6748eba5f715f615ff7b05
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-12-011988-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Департамент освіти і науки Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573094
-
Адреса:
69037, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 39-Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Департамент освіти і науки Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573094
-
Адреса:
69037, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 39-Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 751 619.57 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Капітальний ремонт підвального приміщення будівлі Запорізької гімназії № 111 Запорізької міської ради, з метою використання як укриття закладу освіти, розташованого за адресою: м. Запоріжжя, вул. Центральна, 8а». Коригування 2. Відповідно до настанови з визначення вартості будівництва № 281 від 01.11.2021
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
12.08.2026 15:44
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Положеннями Постанови 1178 передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 8 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли у замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі. Департаментом освіти і науки Запорізької міської ради було укладено договір № 452/111 від 28.10.2025 на «Капітальний ремонт підвального приміщення будівлі Запорізької гімназії № 111 Запорізької міської ради, з метою використання як укриття закладу освіти, розташованого за адресою: м.Запоріжжя, вул.Центральна, 8а». Відповідно до настанови з визначення вартості будівництва № 281 від 01.11.2021 (код ДК 021:2015 – 45200000-9 - Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва) за результатами проведеної закупівлі UA-2025-09-17-014140-a Станом на дату затвердження вказаного Обґрунтування у Замовника виникла необхідність закупівлі додаткових послуг за вказаним вище об’єктом, що виникли в процесі виконання основного договору № 452/111 від 28.10.2025 та підтверджується дефектним актом. З
-
Дата публікації:
12.08.2026 15:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1020 - Надання загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗапорізька
Сума2 751 619.57 UAH