• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 44220000-8: Столярні вироби (Металопластикові вікна та двері для енергозбереження у виробничих та побутових приміщеннях КП “ВТК”)

Оголошено тендер

183 717.06 UAH
Номер: 520c03ccf70c420a8e20e62bb907336e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-12-011214-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ"
Очікувана вартість: 183 717.06 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 44220000-8: Столярні вироби (Металопластикові вікна та двері для енергозбереження у виробничих та побутових приміщеннях КП “ВТК”)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
Дата опублікування: 12.08.2026 15:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума183 717.06 UAH