• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт кабінетів та лабораторій у Золотоніській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 Золотоніської міської ради Черкаської області яка знаходиться за адресою: м. Золотоноша, вул. Гоголя, 7 Черкаської області

Оголошено тендер

2 232 402.00 UAH
Номер: 1b1ed05577c146689babbc715fa1b1dc
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-12-009523-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради
Замовник: Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради
Очікувана вартість: 2 232 402.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт кабінетів та лабораторій у Золотоніській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 Золотоніської міської ради Черкаської області яка знаходиться за адресою: м. Золотоноша, вул. Гоголя, 7 Черкаської області
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
НК 018:2023: 1263 Будівлі закладів освіти та дослідних закладів
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 12.08.2026 14:38

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗолотоніська
Сума2 232 402.00 UAH