• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Стелажі металеві оцинковані (код згідно ДК 021:2015:39150000-8 Меблі та приспособи різні)

Оголошено тендер

32 625.33 UAH
Номер: c8c29f3ea4ba4c3a9de89204bcd384c3
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-12-009574-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: 1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: 1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 32 625.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Стелажі металеві оцинковані (код згідно ДК 021:2015:39150000-8 Меблі та приспособи різні)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 12.08.2026 14:40

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Стелаж металевий оцинкований на 5 полиць 1800х700х300
Код ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні
Кількість 10 комплект
Період постачання (не задано)
Стелаж металевий оцинкований на 5 полиць 1800х700х600
Код ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні
Кількість 4 комплект
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описспеціальний фонд, (субвенція)
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума32 625.33 UAH