• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з проведення експертного обстеження та періодичного технічного огляду

Оголошено тендер

37 970.21 UAH
Номер: fa740269c83840e5baaf6ccef8e0c5c4
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-12-002581-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державна установа "Держгідрографія"
Замовник: Державна установа "Держгідрографія"
Очікувана вартість: 37 970.21 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з проведення експертного обстеження та періодичного технічного огляду
Примітки: ФДУ «Держгідрографія» «Одеський район Держгідрографії»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Дата опублікування: 12.08.2026 10:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума37 970.21 UAH