• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Стереонавушники

Оголошено тендер

14 193.33 UAH
Номер: 64ebd238a6b84fffafb6b6605900997b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-11-015000-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ" "ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ"
Замовник: ФІЛІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ" "ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ"
Очікувана вартість: 14 193.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Стереонавушники
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовці
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 11.08.2026 17:51

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0418080 - Фінансова підтримка Національної суспільної телерадіокомпанії України
Сума14 193.33 UAH