-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пoслуга з усyнення авaрій в житлoвому фoнді (пoточний ремoнт пoкрівлі у житлoвому бyдинку, рoзташованому за адресoю: м. Дніпрo, вyл. Рoбоча, бyд. 176)
Оголошено тендер
4 807 440.00
UAH
Номер:
de3d38e7bdef4f09a5d13fa59885f23c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-11-014244-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44124263
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, пр. Яворницького Дмитра, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44124263
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, пр. Яворницького Дмитра, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
4 807 440.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пoслуга з усyнення авaрій в житлoвому фoнді (пoточний ремoнт пoкрівлі у житлoвому бyдинку, рoзташованому за адресoю: м. Дніпрo, вyл. Рoбоча, бyд. 176)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
11.08.2026 16:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описміський бюджет
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6011 - Експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума4 807 440.00 UAH