-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конструкційні матеріали для утеплення фасадів
Оголошено тендер
243 778.49
UAH
Номер:
23e60b3673134a69a85ad5b666191b4b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-11-011211-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
САНАТОРІЙ "ПРИКОРДОННИК- НЕМИРІВ" (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1487) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321630
-
Адреса:
81014, Україна, Львівська область, Немирів, Курортна, буд. 21
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
САНАТОРІЙ "ПРИКОРДОННИК- НЕМИРІВ" (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1487) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321630
-
Адреса:
81014, Україна, Львівська область, Немирів, Курортна, буд. 21
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
243 778.49 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Конструкційні матеріали для утеплення фасадів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
11.08.2026 15:12
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Суміш для приклеювання та армування систем теплоізоляції
Кількість
13200 кілограм
Період постачання
до 25.09.2026
Клей-піна
Кількість
140 штука
Період постачання
до 25.09.2026
Заглушки з мінеральної вати (200 шт)
Кількість
38 паковання
Період постачання
до 25.09.2026
Склосітка армувальна
Кількість
1500 метр квадратний
Період постачання
до 25.09.2026
Кутник ПВХ фасадний перфорований з сіткою
Кількість
260 штука
Період постачання
до 25.09.2026
Профіль віконний примикаючий ПВХ з сіткою
Кількість
100 штука
Період постачання
до 25.09.2026
Екструзійний пінополістирол
Кількість
110.88 метр квадратний
Період постачання
до 25.09.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума243 778.49 UAH