• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Зарядна станція Fossibot F7200 (або еквівалент)

Оголошено тендер

253 237.86 UAH
Номер: 037f4c7bcdc143acaf02dfc59641c39a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-11-011021-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: 4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (4 ДПРЗ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ)
Замовник: 4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (4 ДПРЗ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ)
Очікувана вартість: 253 237.86 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Зарядна станція Fossibot F7200 (або еквівалент)
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (зі змінами та доповненнями)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 11.08.2026 15:07

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Зарядна станція Fossibot F7200 (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Кількість 2 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума253 237.86 UAH