• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт та експлуатаційне утримання комунальних автомобільних доріг Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області

Оголошено тендер

35 496 574.80 UAH
Номер: 802afd6eb8734b65ad62a72d1fd93ff5
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-11-010716-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області
Замовник: Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області
Очікувана вартість: 35 496 574.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт та експлуатаційне утримання комунальних автомобільних доріг Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 11.08.2026 14:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяНовояричівська
Сума35 496 574.80 UAH