• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Проведення технічного обстеження будівель та споруд приватного сектору, які було пошкоджено внаслідок збройної агресії російської федерації

Оголошено тендер

598 080.00 UAH
Номер: 7414759d55884526bc02686d32658063
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-11-007110-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Районна адміністрація Запорізької міської ради по Шевченківському району
Замовник: Районна адміністрація Запорізької міської ради по Шевченківському району
Очікувана вартість: 598 080.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Проведення технічного обстеження будівель та споруд приватного сектору, які було пошкоджено внаслідок збройної агресії російської федерації
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 11.08.2026 12:59

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015 - 71630000-3: Послуги з технічного огляду та випробувань (Проведення технічного обстеження будівель та споруд приватного сектору, які було пошкоджено внаслідок збройної агресії російської федерації)
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.10.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6092 - Реалізація проектів (заходів) з відновлення об’єктів житлового фонду, пошкоджених / знищених внаслідок збройної агресії, за рахунок коштів місцевих бюджетів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗапоріжжя
Сума598 080.00 UAH