• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт приміщень для осередку «Захист України» Великобагачанського опорного ліцею Великобагачанської селищної ради Миргородського району Полтавської області за адресою: провулок Шкільний, 7 сел. Велика Багачка Миргородського району Полтавської області

Оголошено тендер

810 709.20 UAH
Номер: cf089ca20bdf41b7bb196cf7d4e94301
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-11-001975-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, ТУРИЗМУ, СПОРТУ ТА ГУМАНІТАРНОГО РОЗВИТКУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, ТУРИЗМУ, СПОРТУ ТА ГУМАНІТАРНОГО РОЗВИТКУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 810 709.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт приміщень для осередку «Захист України» Великобагачанського опорного ліцею Великобагачанської селищної ради Миргородського району Полтавської області за адресою: провулок Шкільний, 7 сел. Велика Багачка Миргородського району Полтавської області
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 11.08.2026 09:54

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт приміщень для осередку «Захист України» Великобагачанського опорного ліцею Великобагачанської селищної ради Миргородського району Полтавської області за адресою: провулок Шкільний, 7 сел. Велика Багачка Миргородського району Полтавської області
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.09.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяВелика Багачка
Сума810 709.20 UAH